Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Destek Tedavileri (Yaşasın Yalan)

  • Anasayfa
  • Destek Tedavileri (Yaşasın Yalan)

Destek Tedavileri (Yaşasın Yalan)

Hücre bölünmesini hızlandıran veya yavaşlatan, destek adı altındaki mucizevi nesnelerin hesapsız, kitapsız ve rastgele kullanımı, gerçekte söylenenlerin tam tersini yaparlar.

NOT; Bu günün bilgi ve teknolojileri ile gerçek manada doğru kullanım söz konusu değil. Referans aralıkları ve vücut kitle indeksi bilimsel değil.

Program dışı, hızlı veya yavaş hücre üremeleri, hücrelerin moleküler yapılarının bozulmasına neden olurlar.

Erken (hızlı) hücre bölünmeleri, aynı zamanda hızlı hücre ölümlerinin de nedenidir. Hücre bölünmesinin gecikmeside erken bölünmesi gibi, hücrenin moleküler yapısının bozulmasına neden olur. Kanserlerin oluşum ve yayılmaları hücre ölümleri ile gerçekleşir.

Üreme organizmaların en hassas işlevidir. Hücrelerin moleküler yapılarındaki değişiklikler hatalı hücre oluşumlarının nedenidir. Hatalı hücre oluşumları, DNA nın sarmal yapısında kopmalara, nükleotidlerin ayrılmasına, hatalı nükleotid oluşumlarına neden olurlar. Hatalı nükleotid oluşumları, DNA nın elementlerinde mikro patlama lara, neden olarak, başta KANSERler olmak üzere hastalıklara neden olurlar. Her insanın yaradılışı farklı yazılımdır. Yazılımdaki bozulmalar sağlığın bozulma nedenidir.  (mç)

Çiçeğe az su verirseniz kurur, çok verirseniz çürür. Yaradılış yazılımdır, yazılımın bozulması hastalık nedeni.

Son yıllarda kanser olgularının artışı ve kanser oluşum yaşının düşme nedenleri (yakında)