Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Grip Aşıları (=Tombala Aşılar)

Grip Aşıları (=Tombala Aşılar)

--Falcılara göre, COVİD19 gelecekte normal gripal infeksiyonlar gibi olacakmış. Normal gripal infeksiyonlar nasıl oluyorsa.

--Grip aşıları grip virüslerinin neden olacağı, sözde hastalıklardan korunmak için uydurulmuş sözde aşılardır. Sanki gribe neden olan bir virüs türü varmış ve bu virüs türü bütün insanlarda aynı hastalığa neden oluyormuş gibi. Şaka değil gerçek.

--İnsanlar aynı fonksiyonu, farklı gerçekleştiren, farklı hücre gruplarından oluşurlar. Hher bireyde yaklaşık 240 farklı hücre grubu vardır. Her hücre grubunda, farklı patojenler hastalığa neden olurlar. Aşılar hafif şekerlemeler değildir, aşı fikri çağlar öncesi için mucizevi idi, zamanımız için değil. Aşıların hala zorunluk olması, bilimin gelişmemişliğinin göstergesidir. (mç)

**AŞI.-Bir patojenden elde edilmiş; aynı patojenin tehlikeli formundan kaynaklanacak hastalığa karşı korunma sağlamak amacıyla hazırlanan materyaldir.

Grip aşılarının bilgisizce koro halinde özelliklede ileri yaşlarda ve kronik hastalıkları olanlara önerilmesinin bilimsel bir tarafı yok. Kişide o grip virüsünün hastalık yapacağı hücre grubu yoksa, aşı ANTKOR bulaştırmasına ve atık oluşumuna neden olur. Atıklar hastalıkların ve yaşlanmanın ön sıralardaki nedenlerindendir.

--İleri yaşlarda ve onlarca hastalığı olan bir kişide o an etkili olan grip virüsünün etkili olacağı hücre grubu yoksa hastalık gelişmez, orman yoksa orman yangınıda olmaz. Yaşamda her şey hücrelerle, hücrelerde gerçekleşir, her ne kadar yaş ve hastalıklar etken olsada kriter daima hücredir. (mç)

İLERİ YAŞ la ilgili bir kalıpmı var, hangi yaş ileri.

KRONİK HASTALIKLAR Herhangi bir organda, o organdaki hücre grubu sayısı kadar farklı hastalık gelişebilir ve her hücre grubunun hastalığı farklı seyreder, HANGİSİ KRONİK.

--Aşı etkisizliklerinin nedeni aşı fikri ve uygulamalarının çağ dışı olmasıdır. GRİP AŞILARI benzer patojenlerin, benzer hücrelerde, benzer hastalıklar geliştirdikleri varsayımı ile hazırlanır. Yani rast gele, bu av değilki, ya rast gelmezse ? BENZER FARKLI DEMEKTİR (mç)